Skip to content Skip to footer

AlbTextile

Vlerë e shtuar në shtëpitë & bizneset tuaja!

Shumë klientë nga e gjithë Shqipëria dhe më tej në diasporë mbajnë sot të varura në ambjentet e tyre punime të realizuara me profesionalizëm nga duarartat tona sartare!

Përmasa Fikse

Përmasa sipasDëshirës

Grila Aksesorë

Cilësi & Garanci

Ne do ta bëjmë shtëpinë tuaj një vend të përsosur për të jetuar

Ne do ta bëjmë shtëpinë tuaj një vend të përsosur për të jetuar

Home Textiles

Vizitoni showroom-in tonë

A jeni gati ta transformoni shtëpinë tuaj në një oaz komod? Koleksioni ynë i perdeve ka gjithçka që ju nevojitet për të krijuar një atmosferë të ngrohtë dhe tërheqëse që pasqyron personalitetin tuaj unik.

Vlerësimet e klientëve

Çfarë thonë klientët tanë për ne?

Gjithçka e zgjedhur dhe kuruar deri në detaje. Jam shumë e lumtur dhe e kënaqur nga Albtextile

J. Muçi

Manager

Bashkëpunim shumë korrekt dhe shumë i kënaqur nga puna e Albtextile. Jua rekomandoj të gjithëve…

L. Shyti

Entrepreneur

Me Albtextile kemi arreduar hotelin tonë dhe mund të them që është transformuar si një parajsë e vërtetë…

A. Hoxha

CEO
Elegancë dhe komfort

Koleksioni ynë i ri i perdeve.

Na vizitoni në showroomin tonë për t'u njohur me koleksionin tonë më të ri...

  • Oferta eksluzive dhe ulje
  • Udhëzime dhe këshilla nga ekspertët tanë
  • Inspirim për shtëpinë tuaj të re!
NJIHUNI ME BLOGUN TONË

Postimet e Fundit

Abonohuni për njoftimet më të fundit!